Tř. T. G. Masaryka 1402, Roudnice nad Labem
+420 728 704 803
info@polerina-studio.cz

O nás

Created with Sketch.

STUDIO

Jsme taneční studio zaměřené na vzdušnou akrobacii pole dance. Založeno v létě 2022 v Roudnici nad Labem. Studio je nové, ale naši lektoři jsou proškolení profesionálové s bohatou zkušeností. 

Dbáme na profesionální přístup a kvalitu výuky. Vzděláváme se v tělovýchovném oboru, pedagogice a v samotném pole dance. Na základě toho jsme schopní si utvářet vlastní metodiky, které pomáhají přispívat k rozvoji pole dance.

Naše studio je postavené  především na individuálním přístupu, který opravdu pocítíte.

Naši TRENÉŘI

VYBAVENÍ

Studio má jeden velký vzdušný sál s prosklenými okny. Obsahuje 8x sklopné tyče vysoké 3,80m o průměru 45 mm. Vyrobené špičkami na trhu Gympole.

Jakákoli tyč se dá zvednou ke stropu během pár minut. Tak můžeme využít celý sál na tanec, gymnastiku, jogu a k dalším aktivitám bez omezení. Tento systém nám umožňuje mít postavené pouze dvě tyče v sále a tím vytvoří podmínky jako na závodní stagi.

Dopadové matrace máme šité na míru od výrobce Jipast , který spolupracuje s národními atletickými a gymnastickými svazy. Kvalita je opravdu špičková.

Na podlaze máme vysoko zátěžové lino které vydrží i pod tou nejvášnivější tanečnicí. Proto je naše studio vhodné nejen pro sportovní přípravu, ale i pro tréninky Pole Exotic. 

Sál dále obsahuje dvě stěny zrcadel nasvícené led pásky pro intenzivnější atmosféru.  Ale i světla na stěnách pro natáčení závodních videí.

Studio je vybavené  plnohodnotnou recepcí a útulnou šatnou.  

 

TANEČNÍ SÁL