+420 728 704 803
info@polerina-studio.cz

POLE SPORT WORLD CHAMPIONSHIP 2022

Created with Sketch.

10-11.12. 2022  mistrovství světa v pole sport pořádané mezinárodní federací POSA v Italském městě Sassuolo.  Patricie Opočenská dostala na tuto soutěž divokou kartu.

Je to jiná disciplína než jela ve Švýcarsku, kde soutěžila v disciplínu artistic pole.

Patricie Opočenská si vybojovala 3. místo v kategorii Junioři A Competitive (elita)  🥉💪🏼

V sobotu bylo kvalifikační semifinále, kde se umístila na 5. místě z 18 závodnic. To jí stačilo na postup do finále.
Ve finále zabojovala a obhájila 3. místo 💪🏼🤩.

Koncept sestavy byl stejný jako ve Švýcarsku, ale triky byly obměněny, aby korespondovaly co nejlépe s pravidly, které má sportovní disciplína v této federaci úplně jiná.

Patricie mohla dělat jen triky do určité bodové hodnoty, proto většina těžších triků byla oproti Švýcarsku ze sestavy odstraněna.

Krásný čistý výkon, ke kterému jí gratulujeme ⭐️💪🏼.