Tř. T. G. Masaryka 1402, Roudnice nad Labem
+420 728 704 803
info@polerina-studio.cz

STUDIO

Created with Sketch.

KDO JSME?

STUDIO

Jsme taneční studio zaměřené na vzdušnou akrobacii pole dance, které bylo založeno v létě 2022 v Roudnici nad Labem. Přestože je naše studio nové, naši lektoři jsou proškolení profesionálové s bohatou zkušeností. 

Dbáme na profesionální přístup a kvalitu výuky, a proto se neustále vzděláváme v tělovýchovném oboru, pedagogice i v samotném pole dance. Na základě těchto zkušeností jsme schopni si utvářet vlastní metodiky, které pomáhají přispívat k rozvoji tohoto sportu.

Naše studio je založeno především na individuálním přístupu, který opravdu pocítíte.

Naši TRENÉŘI

VYBAVENÍ

Studio má jeden velký vzdušný sál s prosklenými okny, který čítá 8 sklopných tyčí o výšce 3,80 m a průměru 45 mm, vyrobených špičkami na trhu Gympole.

Každou tyč lze zvednou ke stropu během pár minut, a tak můžeme využít celý sál na tanec, gymnastiku, jógu a k dalším aktivitám bez omezení. Tento systém nám rovněž umožňuje ponechat v sále pouze dvě tyče a tím vytvořit podmínky jako na závodní stagi.

Dopadové matrace  jsou šité na míru od špičkového výrobce Jipast , který spolupracuje s národními atletickými a gymnastickými svazy.  

Na podlaze máme vysokozátěžové lino, které vydrží i pod tou nejvášnivější tanečnicí. Proto je naše studio vhodné nejen pro sportovní přípravu, ale i pro tréninky Pole Exotic. 

Sál dále obsahuje dvě stěny zrcadel podsvícených led pásky pro intenzivnější atmosféru, ale i led světla na stěnách pro natáčení závodních videí.

Studio je vybavené plnohodnotnou recepcí a útulnou šatnou. 

 

Taneční sál