Tř. T. G. Masaryka 1402, Roudnice nad Labem
+420 728 704 803
info@polerina-studio.cz

Valentýna Sedláčková

Created with Sketch.

Ahoj jmenuji se Valentýna Sedláčková je mi 16 let a studuji na roudnickém Gymnáziu.

Jak dlouho se Pole dancu (PD) věnuješ?
Pole dancu se věnuji cca 7 let.

Máš i jiné zájmy?
Kromě pole dancu trénuji sportovní gymnastiku, ale už jen pouze akrobatické prvky na zemi, sama pro sebe. Dříve jsem gymnastiku dělala závodně.

Jak často trénuješ a jak dlouho tě trénuje trenérka Bára?
Tréninky mám 3x do týdne, ale trénuji i doma. Pod Bárou trénuji kolem 4 let.

Kdo je tvůj PD vzor?
Pro mě je těžké říci, kdo je můj největší vzor celkově, natož v tomto sportu, protože každému jde něco jiného. Někomu jdou silové prvky a někomu třeba flexibilní. Proto nemám vyloženě žádný vzor, avšak obdivuji mnoho holek co tenhle sport dělají a nejen mojí trenérku a moje kamarádky z mého studia, ale i mojí konkurenci.

Který prvek byl pro tebe nejtěžší dotrénovat a který je tvůj nejoblíbenější?
Nejtěžší prvek na dotrénování byl jednoznačnej fénix a handspring lift, nemohla jsem přijít na techniku. Můj nejoblíbenější prvek je broken split, je to už cca rok co jsem ho zkoušela poprvé a od té doby vidím velký pokrok. Také jsem si po dlouhé době oblíbila salto, vždy byla jedna chvíle, kdy jsem se ho bála udělat sama, ale teď jsem v něm mnohem jistější a cítím se lépe.

Co máš na závodění nejradši?
Já mám vlastně na závodění nejradši celou tu přípravu a vytváření nové sestavy, těším se na novou hudbu, na nové prvky, floorworky atd.

Co je tvým PD snem/cílem?
Teď čekáte, že řeknu mistrovství světa, neříkám, ze bych si to nepřála, je to také muj velký sen. Ale více bych si přála, abych mohla v budoucnu moje zkušenosti předávat dál a být trenérkou jako je Bára.

Co bys chtěla v budoucnu dělat?
V budoucnu bych se chtěla nadále věnovat pole dancu i jako závodník, ale i jako trenér. Po studiu na střední škole bych chtěla nastoupit na FTVS a stát se fyzioterapeutem.

🥇1.Pole sport contest profi 2022
🥇1.Czech pole championship ama 2021
🥇1.Pole sport contest ama 2021
🥈2.Pole battle ama 2021
🥉3.Pole princess double 2020