Tř. T. G. Masaryka 1402, Roudnice nad Labem
+420 728 704 803
info@polerina-studio.cz

Veronika Beranová

Created with Sketch.

Veronika Beranová

Jmenuji se Veronika Beranová a je mi 16 let. Chodím na střední školu pedagogickou.

Jak dlouho se věnuješ pole dancu?

Asi 6 let

Jaké jsou tvé jiné zájmy?

Dříve jsem dělala gymnastiku, ale po objevení pole dancu se jinému sportu nevěnuji. Jinak chodím jedenáct let na klavír.

Jak často trénuješ, jak dlouho pod Bárou?

Pod Bárou trénuji od samého začátku mého pole dancu.(cca těch 6 let) Ve studiu trénuji 3× v týdnu, jinak trénuji i doma.

Co bys chtěla v budoucnu dělat?

Studuji školu se zaměřením na předškolní vzdělávání, takže bych chtěla být učitelkou ve školce.

Kdo je tvůj PD vzor?

Já mám spoustu vzorů, ale nedokážu říct kdo z nich je můj největší. Já osobně nejsem tak dobrá na flexi provazu takže obdivuji všechny kdo takové prvky ovládají, jak moji trenérku Báru, moje kamarádky, tak i konkurenci.


Co pro tebe bylo nejtěžší dotrénovat?

Tak první je spina- fly by, se kterou jsem se hodně prala(ne jednou jsem z ní odlítla na druhou stranu sálu), druhý je dynamika a to fonji.

Jaký je tvůj nejoblíbenější prvek?

Teď momentálně asi žádný nemám, ale vím, že dřív se mi hrozně líbil a bavil mě cocoon, nebo janeiro, které dělám doteď. Cocoon byl jeden z mých prvních prvků na flexi zad. Jinak mám ráda všechny prvky, co dělám.

Co tě na závodění baví? Jsi trémista?

Když s trenérkou konečně vybereme píseň, která mi sedne tak mě hrozně baví vymýšlet floorworky, kombinace atd. Nejlepší je pak být na závodech s tou partou, za kterou jsem hrozně ráda, jak se vzájemně podporujeme a pomáháme si. Ikdyž to někdy na stagi nevyjde tak jak to mělo být, a to se stává, tak vím že tu pro mě tým vždycky bude. A ano trémista jsem hodně velký.

Co je tvým PD snem/cílem?

Když nad tím tak přemýšlím tak ani nevím, u někoho je to možná mistrovství nebo olympiáda, ale já to beru víc jako hobby, takže mě těší v pole dancu naprosto všechno, bez ohledu na to kam mě to zanese.

 

2. místo Pole Sport Contest 2021 Junior B Amatéři

2. místo MČR Czech Pole Championship 2021 Junior B amatéři

3. místo Pole sport Contest 2023 Junior B Profesionálové