Tř. T. G. Masaryka 1402, Roudnice nad Labem
+420 728 704 803
info@polerina-studio.cz

Veronika Beranová

Created with Sketch.

Jmenuji se Veronika Beranová a je mi 15 let. Chodím na základní školu.

Jak dlouho se věnuješ pole dancu? Asi 5 a půl let

Jaké jsou tvé jiné hobby? Dříve jsem dělala gymnastiku, ale po objevení pole dancu se jinemu sportu nevěnuji. Jinak chodím devět let na klavír a chodila jsem na výtvarku.

Jak často trénuješ, jak dlouho pod Bárou? Pod Bárou trénuji od samého začátku mého pole dancu.(cca těch 5 let) Ve studiu trénuji 3× v týdnu, jinak trénuji i doma.

Co bys chtěla v budoucnu dělat? Už mám vybranou a jsem přijata na střední školu pedagogickou, takže bych chtěla být učitelkou ve škole.

Kdo je tvůj PD vzor? Já mám spoustu vzorů, ale nedokážu říct kdo z nich je můj největší. Já osobně nejsem tak dobrá na flexi provazu takže obdivuji všechny kdo takové prvky ovládají, jak moji trenérku Báru, moje kamarádky se kterýma trénuji nebo konkurenci 🙂 Co pro tebe bylo nejtěžší dotrénovat? Tak první je spina a to fénix, s tím jsem se hodně prala(ne jednou jsem z něj odlítla na druhou stranu sálu;) ), a druhý je dynamika a to iguana fall.

Jaký je tvůj nejoblíbenější prvek? Teď momentálně asi žádny nemám, ale vím, že dřív se mi hrozně líbil a bavil mě cocoon, nebo janeiro, které dělám doteď. Cocoon byl jeden z mych prvnich prvku na flexi zad. Jinak mám ráda všechny prvky co dělám.

Co tě na závodění baví? Jsi trémista? Když s trenérkou konečně vybereme píseň, která mi sedne tak mě hrozně baví vymýšlet floorworky, kombinace atd. Nejlepší je pak být na těch závodech s tou partou, za kterou jsem hrozně ráda, jak se vzájemně podporujeme a pomáháme si🤍. Ikdyž to někdy na stagi nevyjde tak jak to mělo být, a to se stává, tak vím že tu pro mě tým vždycky bude❤️❤️ A ano trémista jsem hoodně velký.

Co je tvám PD snem/cílem? Když nad tím tak přemýšlím tak ani nevím, u někoho je to možná mistrovství nebo olympiáda, ale já to beru víc jako hobby takže mě těší v pole dancu naprosto všechno, bez ohledu na to kam mě to zanese.