Tř. T. G. Masaryka 1402, Roudnice nad Labem
+420 728 704 803
info@polerina-studio.cz

Zuzana Balcarová

Created with Sketch.

Jmenuji se Zuzana Balcarová, je mi 46 let a pracuji v rodinné výrobní firmě. Vystudovala jsem francouzskou filologii na FF UK a juridikum pro tlumočníky a překladatele na PF UK. 15 let jsem létala jako letuška. Mám 17letého syna a hodného manžela:-)

Jak dlouho se pole dance věnuješ?
Pole dance se intenzivně věnuji rok a půl s Bárou, předtím jsem dělala tento sport jen jako hobby.

Máš i jiné zájmy?
Lyžuji, jezdím na snowboardu, na kole, na bruslích. Jelikož mám doma dva motorkáře, udělala jsem si řidičák na velkou motorku, aby mě s sebou nebrali jen jako batoh. Také se věnuji kynologii, zahradničení, chalupě a ráda vařím a peču pro své kluky.

Jak často trénuješ a jak dlouho tě trénuje Bára?
S Bárou trénujeme 3x týdně od září 2020. 1x týdně mám kondiční trénink.

Kdo je tvůj PD vzor?
Jasná odpověď: Barča a její juniorky. Holky jsou neskutečně šikovné a jejich talent rozvíjí trenérka, která je sama aktivní závodnicí a rovněž porotkyní. Tyto tři role snoubí cenné zkušenosti, které nám předává na trénincích.

Jaký prvek byl pro tebe nejtěžší dotrénovat a který je tvůj nejoblíbenější?
Každý nový prvek je pro mě těžký. Mám ráda flexibilní a silové prvky, mou slabinou jsou spiny. Nejtěžší jsou asi přechody a dynamika. Také na fyzičce jsem musela hodně zapracovat. Nejoblíbenější jsou asi flying-K, cocoon a marchetti split.

Co máš na závodění nejradši?
Víc než samotná soutěž mě baví přípravy s Bárou, která vymýšlí choreografii, stříhá hudbu, pasuje prvky do sestavy s ohledem na bodové hodnocení a učí mě tančit, u čehož se většinou slušně odbouráme:-). Na samotném závodění se mi líbí vzájemná podpora holek z týmu a jejich skvělé výkony.

Co je tvým PD snem/cílem?
Přála bych si, abych byla zdravá, posouvala se v PD dál a i nadále mohla trénovat pod Barčou. Je to velký profesionál a srdcař. Nemám ambice na umístění, nicméně úspěch určitě potěší. Největší odměnou je, když zajedu sestavu tak, abych byla sama se sebou spokojená:)

🥉3.Pole sport Contest 2021 – Masters ama
🥉3. Pole sport Contest 2022 – Masters 40+
6. místo Czech Pole Championship 2021- Masters ama